Showcase Lite (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Region
el: Περιοχή

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: minute
el: λεπτό

en: minutes
el: λεπτά

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Region settings
el: Ρυθμίσεις περιοχής

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.
