Showcase Lite (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Region
fi: Alue

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: minute
fi: minuutti

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Region settings
fi: Alueen asetukset

en: desktop
fi: työpöytä

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fi: Joustava, uudelleenväritettävä teema, jossa on paljon sisältöalueita ja mobiilioptimoitu ulkoasu.

en: tablet
fi: tabletti
