Showcase Lite (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
