Showcase Lite (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Region
is: Svæði

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum
