Showcase Lite (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Region
ku: ناوچە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Region settings
ku: ڕێکخستنەکانی ناوچە
