Showcase Lite (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Region
lv: Reģions

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: mobile
lv: mobilā

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi
