Showcase Lite (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: wide
oc: espandit

en: Region settings
oc: Paramètres de la region
