Showcase Lite (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Region
bg: Област на сайта

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: minutes
bg: минути
