Showcase Lite (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད
