Showcase Lite (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Region
km: តំបន់

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Region settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់
