Showcase Lite (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Region
sq: Sektori

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
