Showcase Lite (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Region settings
th: ตั้งค่าพื้นที่แสดงผล

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
th: มีความยืดหยุ่น,ธีม recolorable กับหลายภูมิภาคและการตอบสนอง,รูปแบบโทรศัพท์มือถือครั้งแรก
