Showcase Lite (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Region
eo: Regiono

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa
