Showcase Lite (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: minute
da: minut

en: minutes
da: minutter

en: Breadcrumb separator
da: Adskillelse mellem brødkrummer

en: mobile
da: mobil

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: wide
da: bred

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Region settings
da: Indstillinger for region

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
da: Et fleksibelt tema med mange regioner, nem tilpasning af farver og et responsivt, mobile-first layout.
