Showcase Lite (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Region
ps: سيمه

en: Footer
ps: پښۍ

en: mobile
ps: موبایل
