Showcase Lite (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Region
tr: Bölge

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: mobile
tr: mobil

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: wide
tr: geniş

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Region settings
tr: Bölge ayarları

en: Search...
tr: Ara...

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
tr: Esnek, renkleri değiştirilebilen, pek çok bölgesi bulunan ve duyarlı, mobil öncelikli düzeni olan bir tema.
