Showcase Lite (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Region
fa: ناحیه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: mobile
fa: موبایل

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
