ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Log
ar: السجل

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Error
ar: خطأ

en: Domain
ar: النطاق

en: Full
ar: كامل

en: Debug
ar: تنقيح

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.
