ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Error
eo: Eraro

en: Full
eo: Kompleta

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.
