ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Log
gl: Rexistro

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Error
gl: Erro

en: Domain
gl: Dominio

en: Full
gl: Completo

en: seconds
gl: segundos

en: Token
gl: Símbolos

en: Debug
gl: Depuración

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Invalid
gl: Non válido.
