ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Error
km: កំហុស

en: Domain
km: ដែន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។
