ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Error
ku: هەڵە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا
