ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Error
my: အမှား

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်
