ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Error
nl: Fout

en: Domain
nl: Domein

en: Full
nl: Volledig

en: seconds
nl: seconden

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Max height
nl: Maximale hoogte

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Custom Width
nl: Aangepaste breedte
