ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Error
nn: Feil

en: seconds
nn: sekundar

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd
