ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Log
pt: Registro

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Error
pt: Erro

en: Domain
pt: Domínio

en: Full
pt: Completo

en: seconds
pt: segundos

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Debug
pt: Depurar

en: Not set
pt: Não definido

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: Invalid
pt: Inválido

en: Max height
pt: Altura máxima
