ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Log
si: ලොග එක

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Error
si: දෝෂය
