ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Error
sq: Gabim

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
