ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktiver

en: Disable
da: Deaktiver

en: Timestamp
da: Tidspunkt

en: Error
da: Fejl

en: Token
da: Symbol

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.
