ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Error
am: ስህተት

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
