ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: Access key
bo: བེད་སྤྱོད་ལྡེ་མིག
