ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་
