ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Gerðalisti

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Error
is: Feilur

en: An error has occurred.
is: Ein feilur kom fyri.
