ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: px
hi: पिक्सेल

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Error
hi: त्रुटि

en: Full
hi: पूरा

en: seconds
hi: क्षण

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Debug
hi: डिबग

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई

en: Invalid
hi: गलत

en: Hash
hi: हैश
