ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.

en: Invalid
kn: ಅಮಾನ್ಯ

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
