ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Error
lv: Kļūda

en: Domain
lv: Domēns

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Installed
lv: Instalēts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Invalid
lv: Nederīgs
