ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Error
mr: तृटी

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
