ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Log
ro: Jurnal

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Error
ro: Eroare

en: Domain
ro: Domeniu

en: Full
ro: Complet

en: seconds
ro: secunde

en: Token
ro: Simbol

en: Installed
ro: Instalat

en: Not set
ro: Nu este setat

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Version: @module-version
ro: Versiune: @module-version

en: Requires: @module-list
ro: Necesită: @module-list

en: Required by: @module-list
ro: Cerut de: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ro: Nume mașină: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
