ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Error
sk: Chyba

en: Domain
sk: Doména

en: Full
sk: Plný

en: seconds
sk: sekundy

en: Installed
sk: Inštalované

en: Debug
sk: Ladenie

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
