ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Log
ta: பதிவு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Error
ta: பிழை

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Full
ta: முழு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.
