ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Error
az: Səhv

en: Domain
az: Domen

en: Full
az: Tam

en: Debug
az: Debaq

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.
