ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Domain
ca: Domini

en: Full
ca: Complet

en: seconds
ca: segons

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Donate
ca: Fer donació

en: Debug
ca: Depuració

en: Not set
ca: Sense establir

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
