ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Error
cs: Chyba

en: Domain
cs: Doména

en: Full
cs: Celé

en: seconds
cs: sekund

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Debug
cs: Ladění

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Max height
cs: Maximální výška

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
