ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Error
da: Fejl

en: Domain
da: Domæne

en: Full
da: Fuld

en: seconds
da: sekunder

en: Token
da: Symbol

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Installed
da: Installeret

en: Donate
da: Donér

en: Not set
da: Ikke angivet

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Invalid
da: Ugyldig

en: Max height
da: Maks. højde

en: Requires: @module-list
da: Kræver: @module-list

en: Required by: @module-list
da: Kræves af: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
da: Maskinlæsbart navn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
