ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Log
de: Protokoll

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Error
de: Fehler

en: Domain
de: Domäne

en: Quality
de: Qualität

en: Full
de: Vollständig

en: seconds
de: Sekunden

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Installed
de: Installiert

en: Donate
de: Spenden

en: Debug
de: Debuggen

en: Not set
de: Nicht eingerichtet

en: An error has occurred.
de: Es ist ein Fehler aufgetreten.

en: Invalid
de: Ungültig

en: Max height
de: Maximale Höhe

en: Access key
de: Zugangsschlüssel

en: Requires: @module-list
de: Benötigt: @module-list

en: Required by: @module-list
de: Erforderlich für: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
de: Systemname: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
