ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Full
el: Πλήρες

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

en: Hash
el: Κατακερματισμός
