ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Error
et: Viga

en: Domain
et: Domeen

en: Full
et: Täielik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Debug
et: Siluma

en: Not set
et: Pole määratud

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Hash
et: Räsi

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
