ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Error
fil: Mali

en: An error has occurred.
fil: May maling naganap.
