ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Log
gu: નોંધણી

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Error
gu: ભુલ

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
