ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Link
id: Tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Error
id: Kesalahan

en: Full
id: Penuh

en: Installed
id: Terinstal

en: Not set
id: Tidak disetel

en: An error has occurred.
id: Ada kesalahan terjadi.

en: Invalid
id: Tidak valid

en: Version: @module-version
id: Versi: @module-version

en: Requires: @module-list
id: Membutuhkan: @module-list

en: Required by: @module-list
id: Dibutuhkan oleh: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
id: Nama mesin: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
